poniedziałek, 3 listopada 2014

Gorąca prośba do miłośników czytania i nie tylko !!!

Witam,

w tym poście chciałabym gorąco prosić Was drodzy książkomaniacy o podpisanie petycji dotyczącej wydania ostatniej i zarazem finałowej części "Córki dymu i kości". Tak się składa, że została ona wydana ( w oryginale) w kwietniu tego roku. Na początku wydawnictwo Amber dawało nam nadzieję na wydanie tej części. Niestety według nich seria nie cieszyła się popularnością i zrezygnowali z wydania ostatniej części. Dla mnie jest to nie pojęte jak można wydać dwie części z trylogii, a trzecią już nie. TO SKANDAL !!! Jednak u nas takie rzeczy zdarzają się ostatni dość często. Wydawnictwa nie tylko przerywają wydawania ukochanych serii, ale tak naprawdę Nas olewają. Dlatego uważam, że My jako czytelnicy powinniśmy zebrać się do kupy i zrobić z tym porządek. Pokazać wydawnictwom, że czytanie jest w modzie i warto w nie inwestować.

Ok. Ktoś może powiedzieć: "Skoro chcesz przeczytać ostatnią część to kup w oryginale i przeczytaj". Mogę, ale ja jestem POLKĄ i chcę przeczytać w języku ojczystym. Po za tym nie wszyscy są orłami z angielskiego. Dodatkowo w trakcie czytanie w oryginale trzeba się skupiać, a przez to traci się całą radość z czytania. Wiem, bo kiedyś sama próbowałam i tylko nabawiłam się bólu głowy.

Bardzo proszę więc Was o podpisanie się pod petycją. Tu chodzi o wydanie ostatniej części cudownej serii jaką jest "Córka dymu i kości". Niech wydawnictwo ulituje się nad nami i wyda Dream of Gods & Monster. Zapewniam, że otrzymacie naszą dozgonną wdzięczność i kiedy Wy będziecie robić podobną petycję to też się pod nią podpiszemy. Musimy trzymać się razem. Dziękuję i mam nadzieję, że uda nam się osiągnąć cel w postaci polskiego wydania: DREAM OF GODS & MONSTER.

A tutaj petycja: Ostatnia część trylogii Laini Taylor w Polsce!