niedziela, 27 października 2013

Zapowiedzi: 28.10 - 03.11.2013

Milion słońc
Beth Revis
Data wydania: 30 październik 2013
Wydawca: Dolnośląskie
Gatunek:
Seria: W otchłani #2
Cena okładkowa: — zł

Drugi tom bestsellerowej powieści Beth Revis „W otchłani”.
Na statku zapanowała radość z powodu obalenia dyktatury dotychczas kierujących misją. Nie trwała ona jednak długo. Zwycięzcy przekonują się, że sprawowanie władzy nad kilkoma tysiącami ludzi uwięzionych wewnątrz stalowych ścian nie jest prostym zadaniem. Po pełnych napięcia chwilach misja zdaje się zdążać ku końcowi. Jednak odnaleziony tajemniczy dziennik podróży znów postawi Amy i Starszego przed trudnym dylematem. Czy uda im się postawić stopę na upragnionym lądzie?


 
Zgon
Gina Damico
Data wydania: 31 październik 2013
Wydawca: Fabryka Słów
Gatunek: fantastyka, YA
Seria: Croak #1
Cena okładkowa: — zł

Ze śmiercią jej do twarzy!
Lex ma 16 lat i sporo ostatnio nabroiła. Bezsilni rodzice wysyłają ją na wakacje do wujka na wieś. Lex nie jest zachwycona wizją spędzenia lata na farmie. Okazuje się jednak, że wujek nie jest tylko zwykłym farmerem, lecz mrocznym żniwiarzem i przeprowadza dusze zmarłych na drugą stronę.
Śmieszne i straszne!


 

1 komentarz:

  1. Hej:) Widzę, że jeżeli chodzi o książki to sporo przede mną jesteś z większością pozycji ;) Nie wymieniasz się przypadkiem na Lubimy czytać ? hehe:) Luna to Shih Tzu. Może dodam któregoś dnia jej zdjęcie na bloga. Mam też kicie która nazywa się...Kicia :P Gdybyś dodała mojego bloga do obserwowanych to łatwiej będzie mi do Ciebie zaglądać, gdy dodasz coś nowego:)

    OdpowiedzUsuń